KURS NA OPERATORA ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ

Chcesz poznać terminy kursów lub zapytać o szczegóły? Napisz do nas używając formularza poniżej! Informacje o kursie znajdziesz pod formularzem.

  KURS NA OPERATORA ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ UMOŻLIWIA ZDOBYCIE KOMPETENCJI W ZAKRESIE:

  • Pracy ładowarkami teleskopowymi.
  • Współpracy z zespołem ludzkim oraz kierownictwem przy organizacji robót.
  • Organizacji pracy w różnych warunkach klimatycznych i atmosferycznych.
  • Kontrolowania jakości wykonywanych prac.

  Program:

  1. Rodzaje urządzeń i ich budowa
  2. Budowa i eksploatacja
  3. Osprzęt
  4. Podstawy ładunkoznawstwa
  5. Informacje o Dozorze Technicznym
  6. BHP i warunki bezpiecznej pracy

  Wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia: jest to wózek z przymocowaną platformą, widłami lub innymi urządzeniami do manipulowania ładunkami, przystosowany do podnoszenia ładunku spaletyzowanego lub nie, na wysokość umożliwiającą składowanie i pobieranie ładunku, a także układanie w gniazdach i podejmowanie z gniazd. W związku z powyższym wózki, które nie posiadają mechanizmu podnoszenia (wózki unoszące, pchające, ciągnikowe) nie podlegają przepisom o dozorze technicznym. Przez napęd mechaniczny, należy rozumieć wszelkie rodzaje napędu (spalinowy, elektryczny, hydrauliczny) nie wymagające bezpośredniego działania siły mięśni ludzkich podczas wykonywania czynności podnoszenia ładunku.

  Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (uprawnia również do obsługi wszystkich pozostałych wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia) – zaświadczenia są wydawane na okres 5 lat. Potocznie mówiąc to kategoria wyższa, odpowiednio dla wózków podnośnikowych specjalizowanych.

  Cena: 1200,00 - cena zawiera koszty egzaminu.

   

  OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI ZA KURS ZAWODOWY NA RATY. NAWET DO 20 RAT 0%.

  Chciałbyś zmienić pracę, ale kursy zawodowe kosztują zbyt dużo?

  Chcesz zrobić kurs zawodowy, ale nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek jednorazowo?

  Szybko potrzebujesz nowych uprawnień i nie możesz czekać na lepszy czas dla portfela?

  Masz dość czekania na niepewne dofinansowania do kursów zawodowych?

  Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś TAK – mamy coś dla Ciebie.

  Kursy zawodowe na raty 0%! Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli akurat brakuje gotówki, a jest okazja na nową, lepszą pracę.

   

  MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA KURSU ZA DARMO DZIĘKI PRZYŁĄCZENIU SIĘ DO PROGRAMU ZAWODOWY AMBASADOR!

  Chcesz zostać Zawodowym Ambasadorem i zdobyć uprawnienia za darmo? Polecaj kursy zawodowe z naszej oferty i za każdą skutecznie poleconą osobę otrzymuj 20% wartości wybranego przez nią kursu. Zebrane zniżki wpadają do Twojej Zawodowej Skarbonki, a kwotę tam zebraną możesz wykorzystać na realizację kursów zawodowych w naszym Ośrodku.

   

  JAK WYGLĄDA ŚCIEŻKA UDZIAŁU W KURSIE ZAWODOWYM NA OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

  KROK PIERWSZY
  Zadzwoń lub napisz. Powiedz jaki kurs Cię interesuje. Może masz jakieś pytania? Zastanawiasz się, kiedy organizowane będzie szkolenia? W pierwszym kontakcie o wszystkim Cię poinformujemy.

  KROK DRUGI

  Jesteś zdecydowany? W takim razie zapisujemy Cię na kurs. Na tym etapie ustalamy też sposób rozliczenia.

  KROK TRZECI

  Kurs realizowany jest w następujący sposób: zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (od 16 lub 17).

  KROK CZWARTY

  Po zakończeniu kursu odbywa się egzamin przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Najpierw przystępujesz do egzaminu teoretycznego, składającego się z 15 pytań w formie testu jednokrotnego wyboru, na 11 należy odpowiedzieć prawidłowo aby zostać dopuszczonym do egzaminu części praktycznej. Egzamin praktyczny polega na zaprezentowaniu na urządzeniu lub przy nim w sposób bezpieczny jednej czynności z zakresu obsługi technicznej codziennej (OTC) wskazanej przez komisję, zgodnej z typem urządzenia. Czynność ta nie może wykraczać poza zakres określony w instrukcji eksploatacji w zakresie obsługi. Nie dopuszcza się możliwości poprawy czynności z OTC. Niezaliczenie OTC kończy część praktyczną egzaminu wynikiem negatywnym. Części drugiej - obejmującej wykonanie zadania praktycznego, podczas którego komisja egzaminacyjna ocenia prawidłowość wykonywanych manewrów i czynności związanych z praktyczną obsługą urządzenia.

  O wynikach egzaminu dowiadujesz się od razu, uprawnienia potwierdzające nabycie kwalifikacji przychodzą po 2-3 tygodniach.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram